KARRIER

BUDAÖRSI ÁLLÁSOK:

VARRÓNŐI

FÜGGÖNY VARRÁSÁBAN JÁRTAS, PRECÍZ VARRÓNŐT KERESÜNK!
Cégünk keresi új csapattagját függönyvarrás terén jártas, felmérésben tapasztalattal rendelkező varrónő személyében. Ha Ön igényes munkavégzésre törekszik, precíz és megbízható szakember, akkor Ön lehet az, akit keresünk!

ELVÁRÁSOK:
• Tapasztalat függönyvarrás terén
• Felmérési feladatok ellátásában való jártasság
• Pontos, precíz munkavégzés
• Csapatban való együttműködés képessége
• Rugalmasság, problémamegoldó készség

AMIT KÍNÁLUNK:
✓ Versenyképes fizetés
✓ Stabil munkahelyi környezet
✓ Fejlődési lehetőség
✓Barátságos, összetartó csapat

Ha szeretne csatlakozni hozzánk, és része lenni egy dinamikusan bővülő csapatnak, küldje el jelentkezését fényképes önéletrajzával az alábbi e-mail címre: marketing.majidikft@gmail.com

Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Gervay Mihály utca 1., Fashion trend Center Fszt. 1053-1056 üzlet

Várjuk jelentkezését örömmel csapatunkban!

ÉRTÉKESÍTŐ

Szeretnél egy dinamikusan bővülő és fejlődő csapat tagja lenni?

A Majidi Design Tapéta és Lakberendezési szaküzletbe ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe keressük új munkatársunkat, aki nem csak kedves és vevő központú, hanem rendelkezik számítógépes ismeretekkel és érdeklődik a lakberendezés iránt.

Hol vagyunk helyileg?
Budaörs, Gervay Mihály utca 1., Fashion Trend Center Fszt. 1053-1056.

Ha úgy érzed Te lennél a legalkalmasabb erre a pozícióra, kérlek vedd fel velünk a kapcsolatot, és küld el fényképes szakmai önéletrajzodat a marketing.majidikft@gmail.com e-mail címre.

Várjuk jelentkezésed!

BÉKÉSCSABAI ÁLLÁSOK:

VARRÓNŐI

Cégünk keresi új csapattagját varrás terén tapasztalattal rendelkező varrónő személyében.

Ha Ön igényes munkavégzésre törekszik, precíz és megbízható szakember, akkor ÖN LEHET AZ, AKIT KERESÜNK!